Varíme zdravo, chutne a výživne.

Sme to, čo jeme.

Dobré jedlo, dobré pitie-predlžuje živobytie.

Mgr. Alena Trunkvalterová

Osvojenie a získanie vedomostí a zručností.

8.ročník:
Naučiť žiakov pripravovať jednoduché jedlá, základy stravovania, správnu životosprávu, správne technologické postupy spojených s technológiou varenia a bezpečnosť pri práci.

9.ročník:
Manželstvo, rodina, starostlivosť o dieťa a sexuálna výchova.

Tvorivé dielne pre ZŠ
V dňoch 12.3, 18.3, 19.3, 20.3.2013 deti MŠ Limbová a MŠ Bajzová si v cvičnej kuchynke vyskúšali zdobenie veľkonočných medovníčkov.

Poďakovanie
V súčasnosti málokedy sú ľudia voči sebe ústretoví. Dospelí ľudia sú pre nás vždy príkladom v správaní. O to viac poteší, keď sa k nám správajú slušne a ohľaduplne. My, žiaci 8.B triedy, zo Základnej školy Limbová v Žiline by sme sa chceli touto cestou poďakovať personálu SMREKOVÁ KOLIBA za odborné poznatky, ktoré sme získali na exkurzii v rámci predmetu rodinná výchova. Pracovníci zariadenie nás milo prekvapili svojou ochotou a trpezlivosťou. Pripravili pre nás aj nečakanú odmenu v podobe chutnej pizze.

Žiaci 8.B
ZŠ Limbová 30 Žilina